Zrealizowane

Signum – budynek Nimbus i Stratus

Gdynia Pogórze, ul. Żelazna 12 i 14

Signum - Nimbus i Stratus

Zespół tworzą trzy dziewięciokondygnacyjne budynki z podziemnymi halami garażowymi oraz 153 mieszkaniami. Budynek Cumulus zrealizowany w 2014r. zawiera 54 mieszkania, jednopoziomową halę garażową z miejscami parkingowymi, hydrofornią i węzłem cieplnym dla całego zespołu.
Budynki Nimbus (45 mieszkań) i Stratus (54 mieszkań) wraz z podziemną halą garażową mieszczącą 180 miejsc postojowych, 29 komórek lokatorskich i 5 pomieszczeń na akcesoria, dodatkowo w budynku Stratus znajduje się 40 wózkarni. Wszystkie mieszkania są dostępne bezpośrednio z poziomu garaży osobnymi, cichobieżnymi windami i klatkami schodowymi.

Nowa Janowska

Gdynia Cisowa, ul. Janowska 50

Nowa Janowska

Janowska nr 50 to nowy adres w znanej i cenionej przez mieszkańców dzielnicy Gdynia Cisowa. Stąd bardzo szybko i łatwo można dojechać zarówno do centrum Gdyni, jak i do trójmiejskiej obwodnicy. Nowoczesny, pięciopiętrowy budynek liczący 42 mieszkania z balkonami lub tarasami zielonymi na parterach, teren ogrodzony, plac zabaw. Funkcjonalny układ pomieszczeń w połączeniu z elegancją wykończenia oraz dogodną lokalizacją sprawią, iż mieszkanie w Nowej Janowskiej będzie wyjątkowo szczęśliwym i spokojnym czasem w życiu mieszkańców.

Green Loft

Gdynia Wielki Kack, ul. Starochwaszczyńska

Green Loft

Green Loft to zespół trzech budynków czterorodzinnych zlokalizowanych w zielonej okolicy, w zacisznym przedmieściu Gdyni. Lokale mieszkalne w stylu loftu posiadają własne ogródki i obszerne balkony. Do centrum Gdyni można dojechać pobliską ul. Chwaszczyńską, a zlokalizowana niedaleko obwodnica ułatwia połączenie z całym Trójmiastem.

Osiedle Chabrowa

Gdynia Pustki Cisowskie, ul. Chabrowa 22 B,C,D

Osiedle Chabrowa

Osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Eleganckie części wspólne, windy, miejsca postojowe w garażach podziemnych, ogrodzona posesja, drewniany plac zabaw dla dzieci w połączeniu z lokalizacją oferującą pełną infrastrukturę handlowo – usługową i komunikacyjną, tworzą bardzo wygodną przestrzeń do życia.

SIGNUM – budynek CUMULUS

Gdynia Pogórze, ul. Żelazna 10

SIGNUM – budynek CUMULUS

Komfortowy, nowoczesny budynek o prostej formie nawiązujący do idei modernizmu. Na dziewięciu kondygnacjach znajdują się 54 mieszkania charakteryzujące się funkcjonalnością, ponadstandardową wysokością i oknami sięgającymi podłogi, przez które rozciąga się widok na Zatokę Gdańską oraz panoramę miasta.

Kamienica Bosmańska

Gdynia Oksywie, ul. Bosmańska

Kamienica Bosmańska

Nowoczesny budynek o architekturze nawiązującej do otoczenia liczący trzy piętra. W dwóch klatkach schodowych rozmieszczono 34 niepowtarzalne mieszkania, każde z obszernym, nasłonecznionym tarasem, balkonem bądź ogródkiem.
W hali garażu podziemnego miejsce dla samochodu oraz pomieszczenie piwniczne. Cichobieżne, nowoczesne windy prowadzą z podziemia na każdą kondygnację.

Kamienica Janowska

Gdynia Cisowa, ul. Janowska

Kamienica Janowska

Nowoczesny pięciopiętrowy budynek liczący 66 mieszkań, położony w spokojnej okolicy. Ogrodzony teren, cichobieżne windy, hala garażowa gwarantują wygodę.
Dogodna lokalizacja blisko centrum, niedaleko Obwodnicy i głównej arterii miasta oraz SKM.

Orłowska Bryza

Gdynia Orłowo, ul. Świerkowa / Orłowska

Orłowska Bryza

Komfortowy zespół pięciu eleganckich, modernistycznych budynków położony w sercu Trójmiasta. Bliskość morza, szlaków komunikacyjnych oraz zaplecza handlowo-usługowego zapewnia codzienną wygodę. Nowoczesne windy, podziemna hala garażowa skomunikowana z każdym budynkiem. Bezpieczeństwo i komfort zapewnia całodobowa ochrona i ogrodzenie osiedla.

Osiedle Bliskie

Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca

Osiedle Bliskie

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. W czterech budynkach znajduje się po 12 lokali, co zapewnia kameralną, sąsiedzką atmosferę. W podziemiu wygodny, przestronny i bezpieczny garaż oraz pomieszczenia piwniczne.

Osiedle Promienne II

Gdynia Witomino, ul. Promienna

Osiedle Promienne II

Promienne II to kolejny etap realizacji budynków wielorodzinnych w zabudowie atrialnej przy ul. Promiennej w Gdyni Witominie. Z pięknej dzielnicy, otoczonej ze wszystkich stron dużymi kompleksami leśnymi blisko jest do Centrum Gdyni oraz łatwo i w krótkim czasie można dojechać do każdego miejsca w Trójmieście. Stanowi to duży atut dla osób związanych zawodowo z obecnością w sercu miasta.

Osiedle pod Słońcem II

Gdynia Wielki Kack, ul. Szczęśliwa

Osiedle pod Słońcem II

Bliskość Gdyni i Sopotu oraz bliskie sąsiedztwo kompleksów leśnych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tworzą miłą i kameralną atmosferę, szczególnie dogodną dla rodzin żyjących bardzo intensywnie. Stąd "rzut beretem" do nastrojowych kafejek i Sopockich pubów, a po drodze nowoczesne centrum handlowe "KLIF", Aqua Park z kompleksem basenów.

Willa Oficerska

Gdynia Orłowo - ul. Oficerska

Willa Oficerska

Budynek dwupiętrowy przeznaczony dla 8-miu rodzin. Znajdują tu się mieszkania o powierzchniach od 49,9m2 do 113m2 z tarasami i balkonami. Mieszkania na parterach z antresolą i wydzielonym ogrodem. Miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

Osiedle Promienne

Gdynia Witomino, ul. Promienna

Osiedle Promienne

Cisza i spokój tego miejsca uderzają każdego kto zjawia się tu pierwszy raz, słychać tu jedynie szum pobliskiego lasu i śpiew ptaków. Okolica idealna dla lubiących wycieczki piesze i rowerowe.

Osiedle pod Słońcem I

Gdynia Wielki Kack, ul. Rodosna

Osiedle pod Słońcem I

Osiedle POD SŁOŃCEM to doskonały adres dla tych, którzy pragną połączyć zalety mieszkania bliżej natury i terenów rekreacyjnych z wygodą jaką dają doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum i życia w nowej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni.

Willa Orłowo

Gdynia Orłowo, ul. Inżynierska

Willa Orłowo

Kameralna willa pod starą złotą wierzbą z pięknym kolorowym ogródkiem. Sześć mieszkań o powierzchniach od 33m2 do 77m2. Doskonała lokalizacja w centrum Trójmiasta.

Osiedle Zielone Wzgórze

Gdynia Wielki Kack, ul. Krośniąt, Borówca, Orna

Osiedle Zielone Wzgórze

Osiedle ZIELONE WZGÓRZE zlokalizowane jest 4 km od centrum Gdyni, malowniczo położone nad rzeką Kaczą, w pełni zagospodarowane (drogi, parkingi, oświetlenie, mała architektura, zieleń). Wyjątkowe walory krajobrazowe to dla mieszkańców komfort życia w bliskości z naturą.

Willa Błekitna

Gdynia ul. Wolności

Willa Błekitna

Zrealizowany budynek o niskiej intensywności i wysokim standardzie jest odtworzeniem starej, zdegradowanej architektury o nowoczesnym kształcie, odpowiadającym randze i ekspozycji miejsca.

targo deweloper

TARGO S.A.

SIEDZIBA I BIURO SPRZEDAŻY:
81-512 GDYNIA | UL. INŻYNIERSKA 78
SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
KRS: 0000152382 | NIP: 586 19 27 882 | REGON: 191435238
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 1 254 000 ZŁ - OPŁACONY W CAŁOŚCI

KONTAKT

tel./fax: 58 664 88 37
tel./fax: 58 664 87 97